Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:25:03

Центри зайнятості Чернігівської області працевлаштували більше 13 тисяч безробітних

10.12.2014   08:42Агенцiя

У січні-листопаді 2014 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало понад 40 тисяч безробітних, що на 4% менше відповідного періоду 2013 року. Із них статус безробітного надано 26-и тисячам громадян, інформує обласний центр зайнятості.

За одинадцять місяців поточного року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося майже 25 тисяч вакансій, від 5,5 тисяч роботодавців.

За сприяння служби зайнятості було укомплектовано майже 20 тисяч вільних робочих місць. Роботу отримали більше 13 тисяч безробітних. Із них понад 400 осіб працевлаштовано шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ще більше 700 громадян - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

За інформацією фахівців обласного центру зайнятості, для безробітних в області організовується професійне навчання та перенавчання. При цьому враховуються сучасні потреби ринку праці, вимоги роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом 11 місяців поточного року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію майже 5 тисяч безробітних, що на 8 % більше минулорічного показника. А ще, 7 тисяч громадян, було залучено до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

На сьогодні, на обліку в центрах зайнятості області перебуває більше 14 тисяч безробітних громадян.

Починаючи з березня поточного року, до центрів зайнятості області у пошуках роботи звернулося 752 переселенці, понад 300 з них отримали статус безробітного, решта - інформаційні та консультаційні послуги.

Загалом за сприяння служби зайнятості в області роботу знайшли 115 переселенців. Більше двох десятків громадян зі сходу країни взяли участь у громадських, інших роботах тимчасового характеру та пройшли професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.