Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 жовтня, 23:53:20

Працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю викрили шахрайство більш ніж на мільйон доларів

08.12.2014   13:20

Посадовці одного з чернігівських підприємств взяли кредит майже на 1,7 мільйона доларів США, віддавши під заставу банку будинок, в який от-от мали в'їхати жильці.

Як повідомив т.в.о. начальника УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін, по допомогу до працівників державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ звернувся директор однієї з інвестиційних компаній щодо шахрайства з фінансовими ресурсами з боку службових осіб будівельної компанії, які аби отримати кредит, заставили об'єкт незавершеного будівництва.

Насправді ж надана банку інформація про право власності та відсутність зобов'язань на нерухомість була завідомо неправдивою, бо майбутні жильці будинку вже частково заплатили за свої квартири.

В результаті будівельна компанія отримала кредит у банку майже на 1,7 мільйона доларів США.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 222 Кримінального кодексу України (шахрайство з фінансовими ресурсами) - карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини