Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 13:18:44

Місцеве самоврядування Чернігівщини. ДОВІДКА

08.12.2014   07:02Агенцiя

На кінець 2013 р. в області працювали 3,1 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Серед них 1,6 тис. осіб (52,2%) займали керівні посади, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Однією з особливостей функціонування органів місцевого самоврядування в області є переважаюча зайнятість у їх діяльності жінок (73,9%) від загальної кількості працюючих.

Серед керівників було 63,4% жінок і 36,6% чоловіків, серед спеціалістів – 85,3% та 14,7% відповідно. Кожна четверта жінка та кожен п’ятий чоловік були у віці до 35 років.

Близько двох третин посадових осіб (63,9%) мали повну вищу освіту, третина (33,7%) – неповну, базову вищу.

Для посадових осіб місцевого самоврядування характерний досить стабільний кадровий склад. Cтаж служби в органах місцевого самоврядування понад 10 років мала кожна друга посадова особа.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини