Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:25:16

Самоврядування та сильне військо - важлива риса української державності

05.12.2014   07:41Агенцiя

Шановні жителі Чернігівщини, дорогі земляки!

Цими вихідними ми відзначаємо одразу дві важливі дати – День Збройних сил України і День місцевого самоврядування. Вони відображають важливу рису української державності – прагнення до самоврядування та відповідальності за своє життя і добробут, а також – готовність боронити свою землю та захищати її від ворогів. Історично українці є дуже волелюбною нацією.

Ми пишаємося мужністю українських збройних сил, які в ці непрості часи захищають нашу землю. Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за Україну, та шана всім захисникам нашої землі, які нині воюють проти агресора на сході країни.

Переконаний, що весь народ України вже усвідомив роль своїх захисників і пройнявся глибокою повагою до рідного війська. Ми, в міру можливостей, підтримаємо вас та зробимо все, щоб забезпечити всім необхідним для оборони рідної землі.

Сьогодні ми можемо впевненно сказати – ми пишаємося Збройними силами України!

Стосовно місцевого самворядування, то ми, як депутати Верховної Ради, повинні виконати свої зобов’язання та провести децентралізацію влади інаблизитиряд повноважень до людей. Але дуже важливо, щоб під ці повноваження у місцеву владу прийшли професійні та відповідальні люди. Тому я вже зараз звертаюся до всіх виборців – дивіться та аналізуйте: хто працює, а хто лише говорить, хто ефективно представлятиме ваші інтереси в місцевій владі, а хто лише паразитуватиме на власності та коштах громади.

Також звертаюся до представників галузі самоврядування, депутатів і голів місцевих рад, усіх причетних до реалізації волі й забезпечення потреб громади. Ваша робота перебуває під пильним контролем громадськості. Український народ уже здійснив світоглядний вибір: люди прагнуть жити чесно, заможно, в повазі один до одного – на основі європейської моделі цінностей. Тому закликаю вас бути гідними представляти громаду, працювати винятково в інтересах України – кожного конкретного району, села, міста, громадянина. I нехай виборці дадуть справедливу оцінку вашій роботі.

Переконаний, Україна обов’язково переможе. І на полях бою, і в політичній, і в економічній боротьбі. Разом зробимо більше. Слава Україні!


Владислав Атрошенко, народний депутат України

PR
 

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини