Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 18:03:52

Самоврядування та сильне військо - важлива риса української державності

05.12.2014   07:41Агенцiя

Шановні жителі Чернігівщини, дорогі земляки!

Цими вихідними ми відзначаємо одразу дві важливі дати – День Збройних сил України і День місцевого самоврядування. Вони відображають важливу рису української державності – прагнення до самоврядування та відповідальності за своє життя і добробут, а також – готовність боронити свою землю та захищати її від ворогів. Історично українці є дуже волелюбною нацією.

Ми пишаємося мужністю українських збройних сил, які в ці непрості часи захищають нашу землю. Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за Україну, та шана всім захисникам нашої землі, які нині воюють проти агресора на сході країни.

Переконаний, що весь народ України вже усвідомив роль своїх захисників і пройнявся глибокою повагою до рідного війська. Ми, в міру можливостей, підтримаємо вас та зробимо все, щоб забезпечити всім необхідним для оборони рідної землі.

Сьогодні ми можемо впевненно сказати – ми пишаємося Збройними силами України!

Стосовно місцевого самворядування, то ми, як депутати Верховної Ради, повинні виконати свої зобов’язання та провести децентралізацію влади інаблизитиряд повноважень до людей. Але дуже важливо, щоб під ці повноваження у місцеву владу прийшли професійні та відповідальні люди. Тому я вже зараз звертаюся до всіх виборців – дивіться та аналізуйте: хто працює, а хто лише говорить, хто ефективно представлятиме ваші інтереси в місцевій владі, а хто лише паразитуватиме на власності та коштах громади.

Також звертаюся до представників галузі самоврядування, депутатів і голів місцевих рад, усіх причетних до реалізації волі й забезпечення потреб громади. Ваша робота перебуває під пильним контролем громадськості. Український народ уже здійснив світоглядний вибір: люди прагнуть жити чесно, заможно, в повазі один до одного – на основі європейської моделі цінностей. Тому закликаю вас бути гідними представляти громаду, працювати винятково в інтересах України – кожного конкретного району, села, міста, громадянина. I нехай виборці дадуть справедливу оцінку вашій роботі.

Переконаний, Україна обов’язково переможе. І на полях бою, і в політичній, і в економічній боротьбі. Разом зробимо більше. Слава Україні!


Владислав Атрошенко, народний депутат України

PR
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини