Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 13:20:55

Громадському активісту Артуру Зінов'єву - подяка Міністерства соціальної політики України

04.12.2014   16:18Агенцiя

За багаторічну активну благодійну та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, відстоювання інтересів і прав інвалідів.

Ще школярем Артур став волонтером Чернігівської міської благодійної організації "Милосердя і доброта", а згодом - і міжнародного благодійного фонду "Глобальна допомога". Подорослішавши, опікувався як дітьми, так і дорослими, непрацездатними людьми похилого віку, допомагаючи у вирішенні індивідуальних побутових житейських негараздах. Чуйний до чужої біди, уважний і толерантний у спілкуванні, він був надійним порадником - помічником  і співрозмовником.Згодом не тільки організовував всілякі масові заходи, а й фінансував їх. 

Кілька років Артур Зінов'єв очолює громадську організацію "Чернігівське обласне об'єднання "Милосердя і доброта", до складу якого увійшло чотири  благодійні організації, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, ветеранами та учасниками війни, багатодітними родинами, соціально незахищеними й самотніми громадянами.

Окрім того, створено Центр правової інформації та консультації  для надання безкоштовної допомоги збіднілим громадянам.З нагоди Міжнародного дня інвалідів за особистий внесок в розвиток соціального захисту людей з особливими потребами Артура Петровича нагороджено й Почесною грамотою Чернігівської обласної ради і пам'ятним знаком.До слова, в Україні близько 3 мільйонів людей - інвалідів. Цифра зростає з року в рік, тож вимагає не лише загалом підвищеної суспільної уваги, а й турботи, уваги й розуміння кожного із нас. І не лише 3 грудня, а постійно, щоденно - як робить це Артур Зінов'єв.

- Соціальний захист інвалідів повсякчас на порядку денному моїх турбот, - говорить Артур. - Взірець у цій справі - кавалер ордена княгині Ольги - Парасковія Григорівна Сидоренко, голова міської ГО "Милосердя й доброта", моя хрещена мати в добродійності, людина невтомна у турботі про ближнього.

Ольга Чернякова
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.