Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:58:28

Громадському активісту Артуру Зінов'єву - подяка Міністерства соціальної політики України

04.12.2014   16:18Агенцiя

За багаторічну активну благодійну та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, відстоювання інтересів і прав інвалідів.

Ще школярем Артур став волонтером Чернігівської міської благодійної організації "Милосердя і доброта", а згодом - і міжнародного благодійного фонду "Глобальна допомога". Подорослішавши, опікувався як дітьми, так і дорослими, непрацездатними людьми похилого віку, допомагаючи у вирішенні індивідуальних побутових житейських негараздах. Чуйний до чужої біди, уважний і толерантний у спілкуванні, він був надійним порадником - помічником  і співрозмовником.Згодом не тільки організовував всілякі масові заходи, а й фінансував їх. 

Кілька років Артур Зінов'єв очолює громадську організацію "Чернігівське обласне об'єднання "Милосердя і доброта", до складу якого увійшло чотири  благодійні організації, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, ветеранами та учасниками війни, багатодітними родинами, соціально незахищеними й самотніми громадянами.

Окрім того, створено Центр правової інформації та консультації  для надання безкоштовної допомоги збіднілим громадянам.З нагоди Міжнародного дня інвалідів за особистий внесок в розвиток соціального захисту людей з особливими потребами Артура Петровича нагороджено й Почесною грамотою Чернігівської обласної ради і пам'ятним знаком.До слова, в Україні близько 3 мільйонів людей - інвалідів. Цифра зростає з року в рік, тож вимагає не лише загалом підвищеної суспільної уваги, а й турботи, уваги й розуміння кожного із нас. І не лише 3 грудня, а постійно, щоденно - як робить це Артур Зінов'єв.

- Соціальний захист інвалідів повсякчас на порядку денному моїх турбот, - говорить Артур. - Взірець у цій справі - кавалер ордена княгині Ольги - Парасковія Григорівна Сидоренко, голова міської ГО "Милосердя й доброта", моя хрещена мати в добродійності, людина невтомна у турботі про ближнього.

Ольга Чернякова
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.