Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:25:36

Громадському активісту Артуру Зінов'єву - подяка Міністерства соціальної політики України

04.12.2014   16:18Агенцiя

За багаторічну активну благодійну та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, відстоювання інтересів і прав інвалідів.

Ще школярем Артур став волонтером Чернігівської міської благодійної організації "Милосердя і доброта", а згодом - і міжнародного благодійного фонду "Глобальна допомога". Подорослішавши, опікувався як дітьми, так і дорослими, непрацездатними людьми похилого віку, допомагаючи у вирішенні індивідуальних побутових житейських негараздах. Чуйний до чужої біди, уважний і толерантний у спілкуванні, він був надійним порадником - помічником  і співрозмовником.Згодом не тільки організовував всілякі масові заходи, а й фінансував їх. 

Кілька років Артур Зінов'єв очолює громадську організацію "Чернігівське обласне об'єднання "Милосердя і доброта", до складу якого увійшло чотири  благодійні організації, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, ветеранами та учасниками війни, багатодітними родинами, соціально незахищеними й самотніми громадянами.

Окрім того, створено Центр правової інформації та консультації  для надання безкоштовної допомоги збіднілим громадянам.З нагоди Міжнародного дня інвалідів за особистий внесок в розвиток соціального захисту людей з особливими потребами Артура Петровича нагороджено й Почесною грамотою Чернігівської обласної ради і пам'ятним знаком.До слова, в Україні близько 3 мільйонів людей - інвалідів. Цифра зростає з року в рік, тож вимагає не лише загалом підвищеної суспільної уваги, а й турботи, уваги й розуміння кожного із нас. І не лише 3 грудня, а постійно, щоденно - як робить це Артур Зінов'єв.

- Соціальний захист інвалідів повсякчас на порядку денному моїх турбот, - говорить Артур. - Взірець у цій справі - кавалер ордена княгині Ольги - Парасковія Григорівна Сидоренко, голова міської ГО "Милосердя й доброта", моя хрещена мати в добродійності, людина невтомна у турботі про ближнього.

Ольга Чернякова
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

Піротехніки ДСНС знищили 44 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн 07:28

21 листопада о 12:55 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у спеціально відведеному місці знищено мінометну міну калібром 82 мм.