Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:39:34

Роботу державного підприємства "171 Чернігівський ремонтний завод" відновлено

03.12.2014   12:23

2 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із журналістами відвідав цехи «171 Чернігівського ремонтного заводу».

Підприємство після 12-річного простою (підприємство не отримувало замовлень на ремонт військової техніки) почало нарешті ремонтувати профільну військову техніку. Як розповів очільник обласної представницької влади, ще минулого літа завод стояв на межі банкрутства, було запущено механізм його ліквідації, заборгованість по заробітній платні сягала 200 тис грн.

- Цілком очевидно, що підприємство із понад 60-річною історією навмисно знищували, щоб заволодіти промисловими приміщеннями та землею в межах міста. Сьогодні цей вандалізм зупинено, прокуратура здійснює перевірку законності реалізації основних фондів підприємства попереднім керівництвом, - зазначив Миколи Звєрєв.

Екскурсію цехами відновленого ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» провів його новопризначений директор Григорій Манойло. За словами керівника, за три останні місяці повністю погашено заборгованість з виплати заробітної плати працівникам заводу, проведено інвентаризацію матеріальних активів, досягнуто домовленості із замовниками про ремонт аеродромної техніки на 2015 рік.

На сьогодн підприємство виконує роботи по ремонту спеціальної техніки для потреб Міністерства оборони України в зоні АТО. З метою відновлення працездатності аеродрому «Півці» прийнято рішення про залучення заводу до ремонту та обслуговування спеціальної аеродромної техніки. Григорій Манойло наголосив, що завдяки тісній співпраці з обласною радою, вдалося зберегти залишки заводу та вдихнути в його нове життя. Для Чернігівщини це додаткові робочі місця, поповнення бюджету, виконання замовлень, які дозволять зміцнити обороноздатність нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.