Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:07:49

Аварійні відключення електроенергії на Чернігівщині тривають

03.12.2014   11:47Агенцiя

Ситуація в Об’єднаній енергетичній системі України (ОЕС) продовжує залишатися напруженою.

0З грудня 2014 року  дію ГАВ на Чернігівщині продовжено. З 9:00 ранку по команді диспетчера центральної диспетчерської служби НЕК «Укренерго» відключено 6 черг споживачів. Відключено потужність на величину  66 МВт, при дефіциті потужності в енергосистемі  України - 2900 МВт.

При подальшому погіршенні ситуації з  генерацією електроенергії на станціях,  протягом 03 грудня 2014 року відключення протягом дня триватимуть, а у  вечірні години максимуму навантажень на енергосистему  можливе  повторне застосування крайніх заходів  по збереженню енергосистеми країни - це  введення  спеціальних графіків аварійних відключень.

Оскільки введення і припинення дії графіків аварійних відключень (ГАВ) та спеціальних графіків аварійних відключень (СГАВ) здійснюється по команді  диспетчера центральної диспетчерської служби ДП НЕК «Укренерго»,  ПАТ «Чернігівобленерго»  не може вплинути на ситуацію та  змінити її.

ПАТ «Чернігівобленерго»  оперативно інформуватиме споживачів про ситуацію в ОЕС України та заходи, які застосовуватимуться протягом дня ДП НЕК «Укренерго».

З 01 грудня в Україні тривають аварійні відключення електроенергії. Станом на 03 грудня 2014 року в аварійний ремонт виведено 22 блоки  на ТЕС, 2 блоки на ТЕЦ та 1 енергоблок Запорізької атомної електростанції.

Сумарна потужність виведеного в аварійний ремонт обладнання становить -  5300 МВт.

Вчора, 02 грудня 2014 року для недопущення складних аварій в енергосистемі України  ДП НЕК «Укренерго» застосувало графіки аварійних відключень в обсязі 4500 МВт. Станом на вечір ситуація в ОЕС стала ще більш критичною і «Укренерго» з  16:50  ввело  в дію спеціальні графіки аварійних відключень (СГАВ)  по Україні на величину 2175 МВт.

У Чернігівській області відключення по ГАВ та СГАВ тривали з  10:40 до 22:30 год. Відключення потужності становило 110 МВТ по ГАВ та 65 МВт по СГАВ. Одночасно задіювалися всі 10 черг ГАВ та  одна черга СГАВ у вечірні години максимуму навантаження на енергосистему.

Недовідпуск електроенергії споживачам Чернігівщини за 2 грудня 2014 року, внаслідок застосування ГАВ, склав - 1163 МВт. год., СГАВ – 105 МВт.год.

Щоб уникнути стресових та небезпечних ситуацій ПАТ «Чернігівобленерго» просить споживачів:

- по можливості не користуватися ліфтами;
- споживачів І та ІІ категорії надійності — перевірити готовність резервних джерел живлення (лікарні, комунальні підприємства);
- промисловим споживачам передбачити заходи  електробезпеки по недопущенню виникнення нештатних ситуацій під час відключення від  джерел електропостачання;
- населення вимикати всі електропобутові прилади з електромережі;
-раціонально використовувати  електроенергію на власні потреби

Останні новини Чернігівщини

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67 09:21

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України 09:27

13 квітня відбулося засідання Комісії «Осередки НОК» Національного олімпійського комітету України. Зустріч в онлайн-форматі пройшла під головуванням очільника Комісії Володимира Ковальова.