Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:32:55

У Чернігові зупинили будівництво через недостовірні дані у декларації

03.12.2014   11:21

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області зупинило будівництво в місті Чернігові за адресою: вул. Бєлова 7-ж.

За даною адресою проводилася реконструкція приміщень оздоровчого цеху для улаштування соляної кімнати, прибудови входу зі сходовою клітиною, розміщення офісних, оздоровчих кабінетів та побутових приміщень.

Під час перевірки об’єкту виявлено порушення містобудівного законодавства. Зокрема, у декларації про початок виконання будівельних робіт подано недостовірні дані - на час подачі декларації на реєстрацію скінчився термін договору оренди земельної ділянки, зазначеної в документі.

За вимогами припису зупинено виконання будівельних робіт до усунення виявлених порушень. Порушник притягнутий до адміністративної відповідальності.

Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.