Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 грудня по 08 годину 03 грудня 2014 року
Надзвичайні ситуації:
Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району. Робота організована в цілодобовому режимі, залучено 8 одиниць техніки та 34 чоловіки особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 42,5 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.
Пожежі: протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 2 інші та 1 сміття. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Старобілоуська О 12 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 20 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
2. Пожежа Чернігівський район, с. Старий Білоус, СТ "За мир" О 16 год. 27 хв. сталася пожежа дачного будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Василівська О 17 год. 08 хв. сталася пожежа приватного 6-квартирного житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 400 кв.м, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано гр. З. та матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
4. Пожежа Чернігівський район, ПП "Гранпласт" О 19 год. 20 хв. на території міського полігону твердих побутових відходів сталася пожежа сміття на площі 20 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
5. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, 1-ий пров. Гоголя У 00 год. 20 хв. в сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено 20 кв.м, стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збитки - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 130 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression