Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 10:21:19

День відкритих дверей відбувся в Прилуцькій виховній колонії

03.12.2014   08:05Агенцiя

В Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області відбувся День відкритих дверей, у якому взяли участь співробітники управління ДПтС України в Чернігівській області, батьки та родичі засуджених, члени обласної спостережної комісії, координатор із зв′язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Алла Лепеха, представники центру соціальних служб для сім’я дітей та молоді.

Цієї зустрічі з нетерпінням чекали і батьки, і діти, і вихователі. Батьки хотіли впевнитися, що їх діти здорові, нагодовані, сплять в теплих приміщеннях. Важливим для батьків було почути щирі слова вихователів, вчителів, майстрів, отримати від них настанови на майбутнє. Вихователі підшуковували вагомі слова, щоб при спілкуванні з батьками проінформувати їх про поведінку сина, тактовно підказати, як вплинути на підлітка, спираючись на його позитивні якості.

А хлопці не тільки прагнули поспілкуватися з батьками, а й розповісти про свої досягнення в школі, ПТУ, занять в гуртках за інтересами.

Батьки та гості установи ознайомились з умовами тримання засуджених, оглянули гуртожитки для проживання, спортивний зал, клуб.
Збори відкрив начальник Прилуцької виховної колонії Євгеній Квітницький У своєму виступі Євгеній Леонідович детально розповів про життя підлітків, нагальні потреби установи. Батьки заслухали звіт голови батьківського комітету про пророблену роботу протягом останніх трьох місяців.
Використання впливу близьких родичів на засуджених є частиною великої та складної проблеми ресоціалізації. В Прилуцькій виховній колонії ця форма роботи приносить добрі результати. Традиційними стали такі форми і методи роботи з батьками як особисті бесіди під час побачень, листування, бесіди під час батьківських конференцій.

Завершилась зустіч показовим концертом гуртків самодіяльності вихованців колонії, який допоміг хлопцям організувати їх постійний художній наставник Анатолій Нехай. Хлопці співали пісні про батьків, любов до рідної землі, читали вірші та гуморески.

Присутнім сподобався концерт. Часто на очі батьків наверталися сльози чи то радості, чи то смутку, але в кожному погляді світилися іскри надії і вдячності до людей, які навчили їх дітей доброти, любові та шани до батьків, особливо до матері.

 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67 09:21

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України 09:27

13 квітня відбулося засідання Комісії «Осередки НОК» Національного олімпійського комітету України. Зустріч в онлайн-форматі пройшла під головуванням очільника Комісії Володимира Ковальова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:14

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко провела чергову зустріч з представниками громад Чернігівщини

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко провела чергову зустріч з представниками громад Чернігівщини 09:03

13 квітня на нараду до облдержадміністрації були запрошені керівники ОТГ Чернігівського району.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: Ремонт дороги з Ніжина до Прилук завершать наприкінці травня 08:53

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.