Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:43:16

Корюківський район: під час пожежі рятувальниками врятовано людину

02.12.2014   15:31

2 грудня о 00:25 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир 11-ти квартирного одноповерхового житлового будинку по вул. Вокзальній.

Через 5 хвилин на місце пригоди прибули рятувальники. Вони ліквідували пожежу майже за 1,5 години в ході чого врятували 44-річного власника помешкання, де виникла пожежа, та сусідні квартири.

Проте чоловік встиг отримати опіки обличчя та був доставлений до місцевої лікарні.

Причиною загоряння стало те, що постраждалий увімкнув саморобну електроплитку, а коли згодом сталося тимчасове відключення світла, він забув її виключити та ліг відпочивати. При поновленні електропостачання, прилад залишився працювати без нагляду, що й призвело до пожежі.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини