Правоохоронці встановили нові факти у злочинній діяльності чоловіка, який втягнув у порнобізнес всю сім'ю
На Чернігівщині негідник за 50 гривень здавав в оренду збоченцям свою малолітню падчерку. Як ми вже розповідали, раніше судимий за розбещення неповнолітніх та виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, чоловік широко розгорнув незаконний бізнес, підключивши до нього дружину і падчерку.
Не обтяжений моральними принципами, чоловік продавав через Інтернет фото-відеоматеріали, на яких він, а також клієнти вступають у статеві зв'язки з його дружиною і падчеркою, яку «голова родини» ґвалтував з 12 років.
В ході досудового слідства оперативниками було встановлено нові факти. Так, обіцянками грошової винагороди та погрозами сутенер втягнув у проституцію свою малолітню падчерку. Ціна питання - 50 гривень. Клієнтів поважного віку (переважно таксистів) він запрошував до свого гаражу. Всі оргії, які там відбувалися, він знімав на фото і відео, щоб потім продати.
Про ступінь морального падіння чоловіка говорить той факт, що свою дружину на шостому місяці вагітності він продавав столичним клієнтам за $300. Якщо ж дружина через погане самопочуття заперечувала проти «роботи», чоловік її жорстоко карав.
Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін, до відкритих 12 кримінальних проваджень відносно глави сімейства, його дружини та ще двох осіб додасться ще одне - за частиною 3 статті 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. Наразі зловмисник перебуває у СІЗО міста Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.