Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 01 грудня по 08 годину 02 грудня 2014 року
Надзвичайні ситуації:
Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району. Робота організована в цілодобовому режимі, залучено 8 одиниць техніки та 36 чоловік особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 36,5 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.
Пожежі: протягом доби зареєстровано 7 пожеж в житловому секторі. Травмовано 1 людину. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Кукшин 30.11.2014 р. о 22 год. 00 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 10 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.
2. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Боромики О 12 год. 04 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - електростатичний розряд при прориві прокладки фланцю газового стояку. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Любечанинів О 17 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено 10 кв. м покрівлі та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Дрімайлівка О 18 год. 15 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі м. Корюківка, вул. Вокзальна В 00 год. 25 хв. сталася пожежа одноповерхового 11-ти квартирного житлового будинку. Балансоутримувач встановлюється. Вогнем знищено майно квартири № 6, пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 10 кв. м. Власник квартири, причина та збитки встановлюються. Врятовано гр. М., 1970 р.н., який з опіками обличчя 1-2 ступеня був доставлений до ЦРЛ м. Корюківка, та матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Філонівка О 01 год. 53 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 35 000 грн.
7. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Толстого О 03 год. 38 хв. сталася пожежа одноповерхового 3-х квартирного житлового будинку. Вогнем знищено майно, пошкоджено перекриття квартири № 2, пошкоджено покрівлю та перекриття квартири №1. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Інші повідомлення:
О 19 год. 01 хв. в помешканні гр. К., 1984 р.н., за адресою: м. Чернігів, пров. Фікселя, стався розлив ртуті внаслідок пошкодження медичного термометра. Особовим складом відділення РХЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть у кількості 2 г.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.