Розповсюджувача порнографії буде покарано
В ході проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних операцій «Павутина» та «Нічне місто» оперативниками відділу боротьби з кіберзлочинністю спільно з працівниками карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ встановили чернігівця, який розповсюджував порнографію.
Спецоперації, які проводять правоохоронці, спрямовані на виявлення злочинів у сфері суспільної моралі та розповсюдження порнографічної продукції в мережі Інтернет. Тому особлива увага нині приділяється саме всесвітній мережі, де свою протиправну активність розвели любителі «полунички».
В ході моніторингу мережі Інтернет оперативники виявили факт виготовлення та розповсюдження порнографії з боку чернігівця, який розповсюдив у соцмережах попередньо виготовлені зображення порнографічного характеру.
Соціальна небезпека його діянь полягає у тому, що на сторінку мали доступ абсолютно всі, хто зареєстрований у цих соцмережах.
Інформація про подію зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження кримінальне провадження за частиною 1 статті 301 Кримінального кодексу України (розповсюдження порнографії) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.
В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання громадянина у нього вилучено комп'ютерну техніку, за допомогою якої здійснювалося розповсюдження порнографічної продукції в мережу Інтернет.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.