Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 листопада по 08 годину 01 грудня 2014 року
Надзвичайні ситуації:
Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району. Робота організована в цілодобовому режимі, залучено 8 одиниць техніки та 36 чоловік особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 33 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.
Пожежі: протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 1 інша
1. Пожежа смт Сосниця О 16 год. 25 хв. на території парку сталася пожежа дерева. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Валки О 17 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 7 кв.м, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Зайці О 02 год. 20 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина встановлюється. Збиток - 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
Дорожньо-транспортні пригоди:
30.11.2014 року близько 10 год. 00 хв. на 63 км автодороги Кобижча - Новий Биків - Ічня, Ніжинського району, було виявлено в кюветі автомобіль "FORD SCORPIO" в якому знаходилось тіло водія. Для надання допомоги по вилученню тіла залучалось відділення 16 ДПРЧ м. Ніжин (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
Інші повідомлення:
О 21 год. 15 хв. біля смт Короп (автодорога Короп-Вільне) водій автомобіля "ВАЗ-2106" не впорався з керування, з'їхав у кювет та перекинувся. Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення 9 ДПРП смт Короп (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression