Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 03:42:43

Інвестори "Домобудівника" вимагають справедливості

29.11.2014   11:40Агенцiя

28 листопада о дев’ятій ранку група інвесторів підприємства «Домобудівник» перекрила дорогу на виїзді з Чернігова, в районі силікатного заводу, вимагаючи завершення будівництва свого житла, якого вони чекають вже близько двох років.

Постраждали внаслідок затримки будівництва близько 70 сімей у Чернігові, а є ще не завершене «Домобудівником» житло в Ніжині.

Частина громадян взяли кредити, а тепер змушені сплачувати відсотки до банківських установ, не маючи з цих витрат ніякого зиску. Частина людей продали свого часу свої квартири і оселилися у родичів, сподіваючись потерпіти й отримати власне житло. Але проблема триває вже не перший рік, а люди досі несуть матеріальні збитки й морально страждають.

Перекриття дороги навіть і на 10 хвилин призвело до суперечок з водіями й пасажирами автотранспорту. Правоохоронці кажуть, що поки акція не вийшла за часові рамки в 10 хвилин, — кримінальне порушення вони не фіксували.

Це, за словами організаторів, попереджувальна акція – вони надалі мають намір вдаватися до ще більш рішучих заходів.


http://chodtrk.com.ua/?p=18970

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.