Затриманий наркоман крав автомагнітоли, щоб купити дозу
Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ затримали «на гарячому» злодія, який «потрошив» припарковані автівки.
Власник п'яти судимостей за крадіжки не став на шлях виправлення, а продовжував займатися тим, що вмів краще за все - красти. 33-річний наркозалежний чернігівець, навіть перебуваючи на особистому зобов'язанні (підписці про невиїзд) в очікуванні вироку суду, знову пішов красти.
За допомогою нехитрого пристосування чолов'яга увечері відкривав припарковані під багатоповерхівками автівки і протягом лічених хвилин витягував звідти все, що можна продати. Викрадені автомагнітоли, відеореєстратори та аудіо системи зловмисник збував на одному з чернігівських ринків та водіям-далекобійникам.
Злодія затримали «на гарячому» під час чергової крадіжки автомагнітоли. Спілкуючись з правоохоронцями, чолов'яга дав правдиві свідчення і зізнався у трьох крадіжках магнітол з автомобілів.
Відносно зловмисника відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Останні новини Чернігівщини
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.
У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28
Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
15 травня: цей день в Україні і світі 09:25
День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.