Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 03:32:31

Чернігівські військові випробувачі провели заводські випробування модернізованого вертольота Мі-2

29.11.2014   10:34Агенцiя

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України разом з представниками акціонерного товариства «Мотор Січ» успішно провели заводські випробування модернізованого вертольота Мі-2.

Щоб визначити основні характеристики вертольота у повітрі, військові науковці з Чернігова виконали 44 випробувальні польоти загальною тривалістю 56 годин. У небі вертоліт Мі-2 при виконанні фігур пілотажу та при наборі висоти показав добрі результати. Зокрема, на висоту 4000 метрів модернізований вертоліт піднімається лише за 12 хвилин.

— Результати випробувань підтверджують, що представникам заводу вдалося створити практично нову машину. Модернізований літальний апарат має кращі характеристики порівнюючи з базовим вертольотом та буде на 20 відсотків більш економним при виконанні завдань. Даними випробуваннями ми завершили черговий етап реалізації проекту з розвитку вітчизняного вертолітобудування, — розповів начальник Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України полковник Володимир Башинський.

Крім цього, в комплексі з модернізованим Мі-2, оцінювався новий мало розмірний двигун АІ-450М, який було розроблено на Державному підприємстві «Івченко-Прогрес». На даний час двигун є дослідним зразком та вивчається з метою подальшого застосування для літальних апаратів Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.