Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:41:55

Справа про банкрутство БК "Домобудівник": прокуратура виступає в інтересах держави і громадян-кредиторів

29.11.2014   10:28

27 листопада до прокуратури Чернігівської області звернулась ініціативна група громадян-кредиторів збанкрутілого ПАТ «Домобудівник».

Люди прагнуть прискорення реальних дій, які б забезпечили добудову квартир, за право отримати які вони сплатили цьому підприємству.

Під час зустрічі та спілкування громадян було проінформовано про стан справ у провадженнях щодо ПАТ БК «Домобудівник».


Довідково:

У найближчій перспективі місцевий господарський суд має розглянути клопотання про введення на цьому підприємстві процедури санації, як того вимагає ст. 28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». З відповідним клопотанням до суду звернулися голова комітету кредиторів та Управління капітального будівництва облдержадміністрації.
Передбачається, що у разі припинення строку процедури санації за відсутності реальних інвесторів комітет кредиторів буде наполягати на переході до процедури ліквідації підприємства, оскільки вже є реальні покупці недобудованих житлових споруд.
Представник прокуратури бере участь у судовому розгляді справи про банкрутство «Домобудівника», представляючи інтереси державних установ та громадян-кредиторів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини