Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:36:19

Обговорено проект Положення про наглядову раду комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" обласної ради

27.11.2014   17:58

26 листопада відбулася зустріч робочої групи з підготовки Положення про наглядову раду комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» обласної ради, яке провів голова постійної комісії з питань АПК, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради Арсен Дідур.

В роботі засідання взяли участь директор комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» обласної ради Анатолій Мороз, експерт проекту ПРООН «Збереження та стале використання торфовищ» Олег Колосок та інші.

Учасники наради обговорили пропозиції до проекту Положення про наглядову раду, які підготували фахівці Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації і представники Громадської ради при облдержадміністрації.

За результатами засідання, його учасники вирішили, що доопрацьований проект Положення про наглядову раду комунального підприємства «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» має бути оприлюднений на офіційному сайті облдержадміністрації та винесений на розгляд чергового пленарного засіданні обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.