Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 21:02:53

Обговорено проект Положення про наглядову раду комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" обласної ради

27.11.2014   17:58

26 листопада відбулася зустріч робочої групи з підготовки Положення про наглядову раду комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» обласної ради, яке провів голова постійної комісії з питань АПК, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради Арсен Дідур.

В роботі засідання взяли участь директор комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» обласної ради Анатолій Мороз, експерт проекту ПРООН «Збереження та стале використання торфовищ» Олег Колосок та інші.

Учасники наради обговорили пропозиції до проекту Положення про наглядову раду, які підготували фахівці Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації і представники Громадської ради при облдержадміністрації.

За результатами засідання, його учасники вирішили, що доопрацьований проект Положення про наглядову раду комунального підприємства «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» має бути оприлюднений на офіційному сайті облдержадміністрації та винесений на розгляд чергового пленарного засіданні обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини