Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 02:38:50

Кошти, відшкодовані підприємством, поповнюють міський бюджет Бобровиці

27.11.2014   08:36

Більше двох років прокуратура в інтересах Держекоінспекції та Бобровицької міськради добивалася в судах різних інстанцій стягнення з Публічного акціонерного товариства «Бобровицький молокозавод» понад 4 млн. грн. збитків, завданих порушенням законодавства про охорону водних ресурсів.

Ще півроку держвиконавцями та судами вирішувалися скарги і заяви боржника з питань, пов’язаних з виконанням постанови Київського апеляційного суду, якою позов прокурора повністю задоволено. При цьому саме рішення не виконувалося.

Увесь цей час прокуратура займала активну та послідовну позицію, у т.ч. в суді, спрямовану насамперед на забезпечення виконання судового рішення. При цьому необхідно було враховувати відсутність реальної можливості повного погашення боргу підприємством без припинення його діяльності, що мало б негативні соціальні та економічні наслідки для територіальної громади м. Бобровиця.

У результаті спільного пошуку компромісних та одночасно законних шляхів вирішення проблеми, за рішенням господарського суду Чернігівської області від 26.09.2014, підприємству надано розстрочку виконання рішення суду. Згідно графіку розстрочки, упродовж жовтня - листопада поточного року на рахунки держказначейства вже перераховано майже 140 тис. грн, які Бобровицька міська рада зможе використати на потреби громади міста.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.