Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:15:06

Кошти, відшкодовані підприємством, поповнюють міський бюджет Бобровиці

27.11.2014   08:36

Більше двох років прокуратура в інтересах Держекоінспекції та Бобровицької міськради добивалася в судах різних інстанцій стягнення з Публічного акціонерного товариства «Бобровицький молокозавод» понад 4 млн. грн. збитків, завданих порушенням законодавства про охорону водних ресурсів.

Ще півроку держвиконавцями та судами вирішувалися скарги і заяви боржника з питань, пов’язаних з виконанням постанови Київського апеляційного суду, якою позов прокурора повністю задоволено. При цьому саме рішення не виконувалося.

Увесь цей час прокуратура займала активну та послідовну позицію, у т.ч. в суді, спрямовану насамперед на забезпечення виконання судового рішення. При цьому необхідно було враховувати відсутність реальної можливості повного погашення боргу підприємством без припинення його діяльності, що мало б негативні соціальні та економічні наслідки для територіальної громади м. Бобровиця.

У результаті спільного пошуку компромісних та одночасно законних шляхів вирішення проблеми, за рішенням господарського суду Чернігівської області від 26.09.2014, підприємству надано розстрочку виконання рішення суду. Згідно графіку розстрочки, упродовж жовтня - листопада поточного року на рахунки держказначейства вже перераховано майже 140 тис. грн, які Бобровицька міська рада зможе використати на потреби громади міста.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.