Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 00:24:47

Бобровицький район: вогнеборці ліквідували пожежу у житловому будинку, господар загинув

26.11.2014   13:24

24 листопада о 05:45 до Служби порятунку «101» у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних будинків у с.Кобижча.

На місце події оперативно прибула місцева пожежна команда та державний пожежно-рятувальний підрозділ з райцентру. На той час вогнем була охоплена житлова кімната та дах оселі. Вогнеборці о 6:08 локалізували пожежу, а о 07:05 остаточно ліквідували.

Вогнем знищено покрівлю та перекриття будинку, пошкоджено стіни та речі домашнього вжитку. Під час гасіння пожежі у щільно задимленому приміщенні рятувальники виявили тіло 61-річного господаря.

В ході розслідування причин та обставин виникнення пожежі з’ясувалося, що причиною пожежі послужила власна необережність господаря під час куріння.

У зв’язку з цим, рятувальники застерігають! Уникайте паління в оселі, ретельно гасіть недопалки, адже це може коштувати Вам та оточуючих вас людей життям.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.