Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 05:57:45

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31

26.11.2014   12:19Агенцiя

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31, установі, де утримуються засуджені до довічного позбавлення волі

В Новгород-Сіверській УВП № 31 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області провели день відкритих дверей для ознайомлення громадськості з роботою установи.

В заході взяли участь представники спостережної комісії: начальник юридичного відділу Новгород-Сіверської райдержадміністрації, начальник Новгород-Сіверського районного управління юстиції, Голова спілки чорнобильців Новгород-Сіверського району, отаман Новгород-Сіверського козацтва «Січ» та представники релігійних організацій. 

Перший заступник начальника Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 Валерій Ворушило коротко поінформував гостей про умови, створені для відбування покарання, проведені роботи по їх покращенню, розповів про харчування та побут засуджених.
Гості відвідали відділення господарчої обслуги, камери сектору максимального рівня безпеки, в яких відбувають покарання засуджені до довічного позбавлення волі.

Під час візиту були розглянуті питання про стан роботи із заявами та зверненнями громадян та осіб, які утримуються в установі та стан медичного забезпечення засуджених.

Також представники громадськості перевірили дотримання статті 107 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо надання засудженим можливості користування мережею Інтернет та надання телефонних розмов, у тому числі мобільного зв’язку. 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.