Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 00:29:42

Сосницький район: вогнеборці ліквідували пожежу в кафе

26.11.2014   08:01

22 листопада о 19:24 до Служби порятунку «101» у смт Сосниця надійшло повідомлення про пожежу кафе «Юність». На місце події оперативно прибув державний пожежно-рятувальний підрозділ.

У цей час відбувалося інтенсивне горіння всередині закладу й швидко поширювалося на дах. Гасіння пожежі тривало більше 5-ти годин, в ході якого вибухнули 4 газові балони. Це сприяло швидкому поширенню вогню та загрожувало життю рятувальників. Не зважаючи на це, останні завадили полум'ю поширитися на поруч розташовані житловий будинок та господарчу будівлю. Вогонь встиг частково знищити у кафе дах, підлогу та майно. Ймовірною причиною пожежі став залишений без нагляду увімкнений електрообігрівач.

З цим слід зазначити, що у жовтні 2013 року за результатами планової перевірки стану пожежної та техногенної безпеки кафе "Юність", рятувальники направили до Чернігівського окружного адміністративного суду позов щодо зупинення роботи даного закладу через наявність в ньому багатьох пожежнонебезпечних недоліків. Рішенням суду адміністративний позов був задоволений. Проте, не погоджуючись з таким рішенням, власник кафе подав апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду. Однак останній не задовольнив скаргу та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Незважаючи на проведений органом державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки попереджувальний захід щодо уникнення надзвичайної ситуації в кафе "Юність" і відповідні рішення судів, керівник цього закладу все одно їх проігнорував та не припинив роботу об'єкту. В решті решт це обернулося виникненням пожежі, яка, на щастя, не призвела до людських жертв.

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.