Завдяки “липовій” довідці вийшли на пенсію на 5 років раніше
Працівники сектору державної служби боротьби з економічними злочинами Новгород-Сіверського районного відділу внутрішніх справ виявили декілька фактів зловживання службовим становищем посадовими особами однієї з сільських рад району.
Посадовці вчинили службове підроблення документів, внісши неправдиві відомості про час проживання деяких громадян в IV зоні відчуження в довідку з місця мешкання, яка як і посвідчення особи, постраждалої внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС, є обов’язковим документом для нарахування пенсії та скорочення пенсійного віку на 5 років.
Внаслідок цих дій двоє громадян за 5 років незаконно отримували з державного бюджету пенсію – усього близько 70.000 грн.
В іншому випадку в результаті видачі неправдивої довідки інший громадянин декілька років отримував незаконну пенсію в розмірі 25.000 грн.
Кримінальні справи за ст. 190 ч.2 (“шахрайство”) та ст.358 ч.2 (“підроблення документів, використання підроблених документів”) порушені і проти самих пенсіонерів-махінаторів, які надали завідомо неправдиву інформацію до пенсійного фонду. Фігурантам загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression