Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 19:36:42

Про підсумки роботи Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

21.11.2014   14:19Агенцiя

21 листопада у Чернігові відбулася нарада директорів і головних бухгалтерів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В ході роботи було розглянуто низку питань за підсумками роботи  9 місяців 2014 року, зокрема, про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду та оздоровчих заходів, про результати контрольно – ревізійної роботи та про динаміку показників по тимчасовій непрацездатності по обласному відділенню і у розрізі робочих органів.

На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.10.2014 року на обліку перебуває 26 643 страхувальники, що на 511 більше, ніж на початок року, в тому числі 1 131 уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Доходна частина бюджету обласного відділення  за даними зведеного фінансового звіту за 9 місяців 2014 року, без урахування результату виконання бюджету за минулий рік, становить 6 544 616,21 грн. або 135,7 % до плану. У всіх виконавчих дирекціях планові показники перевиконано.

Витратна частина обласного бюджету за звітний період склала 135 206 612,15 грн.

У тому числі, витрати по статті бюджету «Оздоровчі заходи» дорівнюють 42 434 484,13 грн. На санаторно-курортне лікування використано 22 924 877,26 грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року на придбання путівок коштів використано на 15,3 % більше.

На фінансування оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення використано 18 447 715,00 грн., що становить 100 % планованих призначень. У порівнянні з минулим роком коштів використано на 8 448 045,90 грн. або на 84,5 % більше. Оздоровлено 8 494 дитини.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій.

Засідання пройшло під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду Савича П.І.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини