Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 16:43:26

Київщина та Чернігівщина взялися утеплювати будинки на Луганщині, аби місцеві не мерзли взимку

20.11.2014   07:30Агенцiя

Ініціатива керівництва двох областей на півночі України вже дістала схвалення на сході.

Дві українські області зголосилися посилити допомогу Луганщині Збитки, нанесені Луганщині за час бойових дій, складають уже майже $ 3 мільярди. Ця цифра не остаточна, адже кожного дня бойовики продовжують обстрілювати мирні міста і руйнувати інфраструктуру, йдеться в сюжеті ТСН.

Зокрема, протягом минулого дня бойовики атакували позиції україських військових у Попасній, Щасті, Станиці Луганській, також обстріляли селища Трьохізбенку, Кримське та Нижнє.

У майбутньому соціальні об'єкти, що пошкоджені під час бойових дій, допомагатимуть відновлювати різні області Украіни. Така практика вже існує. Читайте також: Бойовики обстріляли житлові квартали та школу на Луганщині У середу на Луганщині побували представники одразу двох областей – Київської та Чернігівської.

Вони вже готові допомагати з відновленням пошкоджених об'єктів. "Візьмемо на себе це додаткове соціальне навантаження, щоб допомогти. І в зиму щоб жителі Луганської області у більш-менш комфортних умовах могли увійти", - пообіцяв заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк.


http://tsn.ua/ukrayina/kiyivschina-ta-chernigivschina-vzyalisya-uteplyuvati-budinki-na-luganschini-abi-miscevi-ne-merzli-vzimku-392706.html

 

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.