Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 21:01:21

Реалізуємо право на доступ до публічної інформації

20.11.2014   07:12Агенцiя

Правові засади доступу до публічної інформації регулюються Законом України від 13.01.2011року № 2939 «Про доступ до публічної інформації». Дія цього Закону дозволяє кожному одержати достовірні дані з офіційних джерел.

У міській податковій створено всі належні умови для реалізації особами права на доступ до публічної інформації, своєчасного та якісного обслуговування платників податків.

З початку року до ДПІ у м. Чернігові надійшло 84 запити з проханням надати публічну інформацію, а саме:
- від підприємств, установ, організацій – 64,
- від фізичних осіб – 20.
Відповіді заявникам надані вчасно у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

До інспекції зверталися з питань:
- припинення підприємницької діяльності;
- по відшкодуванню сум ПДВ, які задекларовані до 01.01.2014р.;
- з податку на доходи фізичних осіб;
- сум, які нараховані та сплачені платником за певний період тощо.

Нагадуємо, що для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватися в усній, письмовій чи електронній формі (електронною поштою) або особисто до спеціалістів відділу обслуговування платників податків за адресою: м.Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 8, тел. 652825. На конверті вказувати «Публічна інформація».

Відповідь на запит надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту. Інформація на запит надається безкоштовно.


Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини