Правоохоронці Чернігова затримали офісного злодія
Співробітники карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області затримали офісного злодія, який скоював крадіжки з лікарень, шкіл та дитячих садків міста.
Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, в листопаді місяці поточного року до чергової частини Чернігівського міського відділу почали надходити заяви від медичних працівників, вчителів та вихователів дитячих закладів про крадіжки їхніх грошей, телефонів, гаманців та сумок.
В ході проведення перевірки співробітники міліції встановили, що до всіх цих крадіжок, а їх правоохоронці нарахували майже два десятки, причетний 26-річний наркозалежний чернігівець.
Співробітники карного розшуку затримали його під час спроби реалізувати викрадений мобільний телефон. Затриманий в скоєнні крадіжок зізнався та дав правдиві свідчення. В бесіді з правоохоронцями зловмисник зізнався, що на злочин його штовхнули стосунки зі співмешканкою, адже вона теж є наркозалежною, а це задоволення не з дешевих. На день їм двом потрібна чимала сума.
От і вирішив він добувати кошти злочинним шляхом - почав красти по державних установах та громадських закладах. Заходив у приміщення, видивлявся порожні кабінети або лікарняні палати і скоював крадіжки.
Як зазначив полковник міліції Володимир Рапута, за всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «крадіжка», що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.