Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 17:05:00

В Головному управлінні ДФС в області призначені ще два керівники

19.11.2014   10:51

Триває реформування Міністерства доходів і зборів у Державну фіскальну службу. А відтак відбуваються і нові кадрові призначення. Колективу Головного управління ДФС у Чернігівській області нових керівників представив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.

Першим заступником начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Вадим Васильович Нечай. Він киянин. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Обіймав керівні посади в оперативних та слідчих підрозділах.
До призначення на Чернігівщині був заступником начальника управління організації викриття економічних злочинів Головного оперативного управління ДФС України.

Керував роботою щодо викриття транзитно-конвертаційних груп, розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації. Тобто, працював на важливих та стратегічних напрямках роботи.

Начальником оперативного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Павло Федорович Бойправ. Він народився у Чернігові. У податковій міліції області пройшов шлях від оперативника до керівника. Обіймав керівні посади у податковій міліції м.Чернігова та області.

Останнім часом працював у відділі оперативного супроводження адміністрування ПДВ Головного оперативного управління ДФС України.

Володимир Хоменко характеризував нових керівників, як досвідчених професіоналів. Разом з тим наголосив на необхідності підвищити ефективність роботи довірених підрозділів. Зокрема, говорив про координацію роботи. І не лише з підрозділами Головного управління, але й з іншими правоохоронними структурами.

- Вкрай важливо забезпечувати об’єктивне розслідування, щоб воно було ефективне і матеріали направлялися на розгляд до суду, - наголосив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко. – По-перше, необхідно забезпечити принцип невідворотності покарання, тобто нести відповідальність за те, що скоїв. А по-друге, потрібно повернути гроші бюджету. Отже, оперативна діяльність і слідство – це засіб забезпечення цих двох завдань.

Володимир Хоменко також згадав про створення Служби фінансових розслідувань. Перед виборами відповідний законопроект пройшов через Кабінет Міністрів і винесений на розгляд Верховної Ради. Вже схвалений деякими комітетами. До новосформованої Ради буде поданий, як першочерговий документ. Тож наступного року така служба має вже працювати.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини