Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 08:49:32

Відновлений аеродром "Півці" - не лише дієвий крок до зміцнення обороноздатності, але й потужний економічний стимул

19.11.2014   08:13

Про це 18 листопада, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив на робочій нараді з питань відновлення експлуатаційного стану аеродрому «Півці», яку він провів спільно з командуванням Державного науково-випробувального центру Збройних сил України безпосередньо з виїздом на місце.

Звертаючись до учасників заходу - очільників міста і Чернігівського району, представників військових відомств та відповідних структурних підрозділів виконавчої і представницької влади області – керівник звернув їх увагу на проблеми, пов'язанні з відновленням роботи аеродрому та шляхи їх вирішення. Також доповідач акцентував увагу на високій важливості відновлення діяльності об'єкту. За його словами, «воскреслий» аеродром буде відігравати подвійну роль – цівільного і військового аеропорту. А це - не лише дієвий крок до зміцнення обороноздатності держави на північному напрямку, але й потужний економічний стимул для розвитку міста і «столичного» району.

Поновлення роботи об'єкту – це, насамперед, соціальні зрушення, які стимулюватимуть відродження інфраструктури і створення сотень нових робочих місць. Та головне – на повну потужність запрацює Державний науково-випробувальний центр Збройних сил України, який передисликовався у місто на Десні із Феодосії, і нині робить вагомий внесок у переоснащення і випробування новітньої оборонної техніки, в тому числі і військової авіації.

Керівник зазначив, що бере на себе відповідальність за координацію робіт з відновлення експлуатаційного стану аеродрому «Півці» і докладе належних зусиль, аби спільно з Міністерством оборони України, іншими відомствами і відповідними структурними підрозділами виконавчої і публічної влади зрушити це проблемне питання з місця.

Перед учасниками робочого засідання також виступив начальник Державного науково-випробувального центру Збройних сил України, полковник Володимир Башинський, який поінформував про завдання та діяльність Державного науково-випробувального центру Міноборони України. У свою чергу, присутніх про функціонування аеродрому «Півці» поінформував генерал-лейтенант у відставці, старший науковий співробітник Державного науково-випробувального центру ЗС України Любомир Петрів, а також заступник начальника Державного науково-випробувального центру ЗС України з тилу, підполковник Віктор Павлюк, який виступив за темою: «Про першочергові заходи щодо відновлення експлуатаційного стану аеродрому «Півці».

За результатами обговорення проблемних питань учасники виїзної робочої наради з питань відновлення експлуатаційного стану аеродрому «Півці» прийняли відповідне протокольне рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини