За "дармовий" товар - до відповільності
Близько 14 години на пульт централізованого спостереження м. Чернігів надійшов сигнал про спрацювання «тривожної кнопки» в ніжинському торговому центрі.
На місце виклику був направлений наряд групи затримання. На місці спрацювання до правоохоронців звернулись працівники торгового центру і вказали на парубка, який намагався пройти мимо каси з неоплаченим товаром: пляшкою горілки, цукерками та навушниками.
Для з'ясування обставин події та винесення відповідного рішення правопорушника було доставлено до Ніжинського міського відділу міліції.
Наразі вже встановлено, що горе-крадій - місцевий житель, 1995 року народження, який вже неодноразово притягався до відповідальності за подібні злочини.
Проводиться перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.