Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 19:32:00

Чернігівська область: триває ліквідація пожеж на торфовищах

12.11.2014   15:38

Пожежі на торфовищах є надзвичайно небезпечним явищем, вони негативно впливають на ґрунти та на довкілля, вважаються одними із найнебезпечніших та затяжних.

Основною причиною їх займання є випалювання населенням сухої трави. Лише завдяки зусиллям рятувальників, лісокористувачів та окремих відомчих організацій вдається тримати ситуацію під контролем та відвертати загрозу розповсюдження пожеж до населених пунктів і лісових масивів.

Наразі гасіння загорянь покладів торфу триває і рятувальники планують остаточно їх ліквідувати у якомога коротші терміни. Так, за останню добу приборкано пожежу торфовища поблизу с. Косачівка Козелецького району.

З цим додамо, що загоряння торфовищ ліквідувати дуже складно. На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди. Вони можуть тягнутися місяцями і в дощ, і в сніг, адже торф містить до 25% бітумів.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області закликає населення не випалювати суху рослинність та не розводити вогнища поблизу торфовищ. Будьте вкрай обережними у поводженні з вогнем, не кидайте непогашені сірники або недопалки. Пам’ятайте, що вогонь і дим завдають значної шкоди як здоров’ю людей, так і навколишньому середовищу.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини