Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 23:53:41

У Чернігові відбулось друге засідання міжвідомчої робочої групи, створеної для забезпечення законності при виділенні землі учасникам АТО

11.11.2014   10:41

У п'ятницю, 7 листопада, відбулось друге засідання міжвідомчої робочої групи обласного рівня з питань забезпечення законності при виділенні землі учасникам АТО.

Крім представників державних органів, які входять до складу робочої групи, на засіданні були присутні активісти з числа мешканців с. Новоселівка і учасники АТО з числа бійців 13 і 41 батальйонів територіальної оборони.

Учасники засідання обмінялись інформацією про стан виділення земельних ділянок та можливі шляхи вирішення проблем, які при цьому виникають.

Представник держземагентства проінформував присутніх про місцезнаходження земельних ділянок, які можуть бути виділені учасникам АТО, і про хід розгляду заяв на отримання ділянок.

Разом з тим, зустріч виявила потребу в кращому інформуванні бійців з чернігівських батальйонів територіальної оборони  про технічний бік подання документів на першочергове отримання земельних ділянок.

Тому в якості завдання на найближчий час робочою групою визначено:  через Головне управління Держземагентства у Чернігівській області довести до відома учасників АТО інформацію про наявні масиви, за рахунок яких їм може бути надана земельна ділянка, та про порядок передачі таких земель у власність.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини