Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 02:23:10

Городнянській район: виявили нові випадки захворювання африканською чумою

08.11.2014   08:20

04 листопада поблизу с. Володимирівка Городнянського району в лісовому масиві "Тесновка" працівниками лісового господарства було виявлено 14 трупів диких свиней.

Попередньо було встановлено факт захворювання тварин на африканську чуму. З метою проведення дослідження на підтвердження  інфекційної хвороби  був проведений відбір патматеріалу п'яти туш.
 
06 листопада цей діагноз було підтверджено експертним висновком Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

З огляду на це, проведено засідання надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Городнянській РДА, на якій затверджено план заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання. Територію лісового масиву "Тесновка" оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней,  та встановлено 3 км карантинну зону навколо місця виявлення із зоною захисту с. Володимирівка. Інші населені пункти Городнянського району визначено як пункти, які знаходяться в зоні нагляду. Вживаються заходи щодо недопущення поширення збудника захворювання за межі епізоотичного осередку та ліквідації хвороби.

Хворих тварин знищили шляхом спалювання.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.