Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 02:44:43

Золотий ювілей ЧТУ

08.11.2014   07:59

50 років цього тижня виповнилося з часу започаткування тролейбусного руху в обласному центрі Чернігівщини та створення Чернігівського тролейбусного управління.

Урочистості з цієї нагоди 6 листопада пройшли у міському Палаці культури. Колектив і ветеранів підприємства привітали в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Олександр Кодола, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Зокрема, міський голова підкреслив, що Чернігівське тролейбусне управління належить до стратегічних підприємств міста таких, як ТЕЦ, облтеплокомуненерго, водоканал. Адже електротранспорт є не тільки екологічним, але і соціальним, адже перевезення пільгових категорій населення здійснюється майже у повному обсязі саме тролейбусами.  О.Соколов поділився своїми враженнями про розвиток тролейбусного руху у місті, адже прокладання нових тролейбусних ліній до віддалених мікрорайонів Чернігів кілька десятиріч тому свідчило про "прихід цивілізації".

Також керівник міста зазначив, що у планах міської влади залишається прокладання тролейбусної ліній по вулиці 50 років ВЛКСМ, що з'єднає мікрорайон Масани з вул. Героїв Чорнобиля. О.Соколов висловив сподівання на поліпшення у майбутньому соціально-економічної ситуації в країні та місті, що дозволить швидше оновлювати рухомий склад ЧТУ. Цього року тролейбусне управління отримало два тролейбуси чернігівського виробництва марки "Барвінок".
Міський голова висловив усім працівникам ЧТУ подяку за їхню працю.

Довідка: 5 листопада 1964 року о 16 годині у Чернігові було відкрито рух тролейбусів за трьома маршрутами, які з'єднали житловий район Бобровиця і центр міста з промисловими зонами - заводом синтетичного волокна, камвольно-суконним комбінатом, вокзалом. Першим керівником підприємства був Яків Олександрович Горелік.
На той час протяжність тролейбусних ліній становила 22 км. Парк тролейбусів нараховував 22 одиниці. Поступово нарощувалося будівництво тролейбусних ліній, збільшувався парк тролейбусів, було організовано 10 маршрутів.

Наразі протяжність тролейбусних маршрутів складає 184 км, обслуговується 9 маршрутів. Щоденно на лініях у місті працюють 65 тролейбусів. Колектив ЧТУ налічує 670 працівників.
За рік тролейбуси у Чернігові перевозять близько 35 млн. пасажирів.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.