У Чернігівській області міліція виявила факт незаконного виділення землі
Працівники сектору по боротьбі з економічною злочинністю виявили факт незаконного виділення землі шляхом підробки рішення сесії однієї з міських рад області.
Проводячи оперативні заходи, працівники міліції виявили факт службового підроблення з боку спеціаліста-землевпорядника однієї з міських рад області.
Вище зазначена службова особа ще у червні 2008 року склала та видала місцевому мешканцю витяг з рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку», хоча фактично дане рішення на сесії не приймалось.
Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за статтею 366 ч.1 Кримінального кодексу України (службове підроблення), яка передбачає суворе покарання за ці дії: штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Слідство в цій справі триває.
Останні новини Чернігівщини
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression