Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:19:24

У Чернігові пройшов практичний семінар з викладачами предмету «Захист Вітчизни»

07.11.2014   09:33

У Чернігові, на базі школи-ліцею №22, відбувся практичний семінар з військової підготовки з викладачами предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів міста та Чернігівського району.

Організаторами заходу виступили Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат та управління освіти міської ради.

Інструктори на навчальних місцях, спираючись на власний бойовий досвід, провели з учасниками заходу заняття з тактичної, вогневої та інженерної підготовки, надали практичні настанови щодо надання першої медичної допомоги пораненому в бою та здійснення його евакуації.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки Чернігівського міського військового комісара підполковника Сергія Москальця сьогодні актуальною потребою є модернізація військово-патріотичного виховання та підвищення навчально-методичної підготовки вчителів «Захисту Вітчизни».

– Зважаючи на складну військово-політичну ситуацію в країні, покращення військової підготовки старшокласників середніх навчальних закладів стало нагальною потребою. Молодь повинна здобувати знання з військової справи, опановувати навички і вміння та бути готовою стати на захист своєї Батьківщини, – зазначив офіцер.

Сушинський Олег

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини