Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 18:56:58

Чернігівщина: усіх пацієнтів, які отруїлися тортом, виписали з лікарні

04.11.2014   07:59Агенцiя

У Чернігівській області наприкінці минулого тижня з лікарні у смт Сосниця виписали п'ятьох осіб, які захворіли на сальмонельоз після вживання торту.

Як повідомили у Головному управлінні Державної санітарно-епідемічної служби України в області, постраждалим проведено курс лікування, усіх хворих, яких було госпіталізовано, виписано із лікарні.

Встановлено, що джерелом інфекції були працівники приватного кондитерського цеху, де був виготовлений бісквітно-кремовий торт.

Крім того, епідрозслідування виявлені порушення чинного законодавства в усіх суб'єктів господарювання, причетних до виникнення спалаху сальмонельозу - і на оптовій базі, і в магазині, де продавалися солодощі: порушувалися температура зберігання і транспортування продукції, дезінфекційний режим. До всіх суб'єктів господарювання вжито заходи адміністративного впливу.

Як повідомлялося, в середині жовтня кілька жителів смт. Сосниця захворіли на сальмонельоз після вживання торту "Бісквітно-кремового" (виробник ФОП із м. Городня), придбаного у магазині приватного підприємця смт. Сосниця. Він, у свою чергу, придбав торти на продовольчій базі Чернігова в іншого підприємця для подальшої реалізації. Станом на 22 жовтня постраждали 7 осіб, у тому числі одна дитина, 5 людей було госпіталізовано до районної лікарні.

Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводила протиепідемічні заходи.

УНІАН

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини