Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 09:39:37

Менські правоохоронці затримали грабіжника під час втечі

01.11.2014   08:09

Оперативники Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області, вже за межами райцентру затримали зловмисника, який пограбував жінку та чотири дні переховувався від правосуддя. Грабіжник намагався втекти з населеного пункту та пересидіти десь у глушині.

Заява про пограбування від 65-річної менянки надійшла до чергової частини Менського райвідділу УМВС пізно ввечері 26 жовтня. Жінка повідомила, що кілька годин тому до її садиби зайшов невідомий. Спочатку, говорив про якийсь труп і що йому потрібно знайти понятих. А коли жінка відчинила двері – одразу напав на неї та зірвав з вух сережки. В процесі боротьби, зловмисник загубив мобільний телефон, який випав у нього з кишені.
Вивчивши мобільний телефон та опитавши сусідів і свідків пригоди, міліціонери вже здогадалися, хто був той пізній непроханий гість. Розпочалися пошуки зловмисника.

Відвідавши місце його мешкання і не знайшовши розшукуваного, правоохоронці розпочали подвірний обхід, опитування підоблікового елементу. Чотири дні пошуків вивели оперативників на слід грабіжника. Але знову зловмисник ледве не уникнув покарання.

Затримали його вже за Меною, на дорозі в напрямку Корюківського району.
29-річний підозрюваний — уродженець Мени, не працюючий, неодноразово засуджений за крадіжки та за опір працівнику міліції. Відбував покарання за місцем попереднього мешкання – в АР Крим. Після звільнення з місць позбавлення волі – повернувся на рідну Чернігівщину, але на шлях виправлення не став.

Як повідомив начальник Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Юрій Білик, на даний момент відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я», що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу та оголошення про підозру.

Тривають слідчі дії.
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини