Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:22:55

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

31.10.2014   09:49

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 30 жовтня по 08 годину 31 жовтня 2014 року

Пожежі: протягом доби зареєстровано 8 пожеж, з яких 1 на об'єкті, 3 в житловому секторі, 1 на сільгоспугіддях, 1 сухої трави та 2 торфу.

1. Пожежа на об'єкті Корюківський район, с. Рейментарівка 19.09.2014 року о 12:30 на території Рейментарівського лісництва ДП "Холминське лісове господарство" сталася пожежа двосекційної господарчої будівлі для зберігання техніки та амбару. Вогнем знищено господарчу будівлю, амбар, автомобіль ГАЗ-66, трактори МТЗ-82 та ЮМЗ-6 АКЛ, пристосування та запчастини. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Н., 1928 р.н. Збиток - 20258 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа на сільгоспугіддях Талалаївський район, с. Степ 08.10.2014 року о 15:00 на полі, що належить СТОВ "Заря" сталася пожежа кукурудзи на корені. Вогнем знищено кукурудзу на площі 1,8 га. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа торфу Козелецький район, біля с. Данівка 30.10.2014 року о 06:50 на території Данівської сільської ради сталася пожежа торфу на площі 7 га (окремими осередками). Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено. Гасіння пожежі триває.

4. Пожежа торфу Менський район, між с. Феськівка та с. Дягова О 09:00 сталася пожежа торфу на площі 15 га (окремими осередками). Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено. Гасіння пожежі триває.

5. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Синявка О 13:05 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю та покрівлю житлового будинку. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 4000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

6. Пожежа в житловому секторі Талалаївський район, с. Сильченкове О 13:51 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25000 грн.

7. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Новоселівка О 17:02 сталася пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

8. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Солонівка О 18:45 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю та покрівлю житлового будинку. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 170000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

О 14:30 групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС у Чернігівській області було знищено 2 артилерійські снаряди калібром 122 мм часів ВВв, які були виявлені 29 жовтня біля Сокиринці Срібнянського району.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.