Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 15:33:11

Сам себе преміював

30.10.2014   17:07

Працівниками Чернігівського УБОЗу складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно міського голови одного з райцентрів області, який, всупереч рішенню сесії міської ради «Про умови оплати праці міського голови та присвоєння рангу посадової особи» щодо економії фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік, виписав собі премію, що майже вдвічі перевищує його посадовий оклад.

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, 29 жовтня працівниками управління боротьби з організованою злочинністю, відповідно до ч. 1 ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно міського голови одного з райцентрів області.

Цей чоловік будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, 31 грудня 2013 року підписав розпорядження, згідно якого, за підсумками роботи у грудні 2013 року, отримав премію у розмірі 160% посадового окладу, що спричинило виникнення конфлікту інтересів в його службовій діяльності, про наявність якого він не повідомив у письмовій формі сесію міської ради.

Водночас, згідно рішення сесії міської ради «Про умови оплати праці міського голови та присвоєння рангу посадової особи», виплата щомісячних премій міському голові здійснюється тільки у розмірі 20% посадового окладу в межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік.

Так, при винесенні розпорядження міського голови в грудні 2013 виникла суперечність між особистими інтересами, що полягали у бажанні незаконного отримання коштів у вигляді завищеної премії та можливістю прийняти таке рішення, що суперечить вимогам абз.2 п.6 постанови Кабміну від 9.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», що, в результаті, призвело до незаконного нарахування майже 3 000 гривень доплати до заробітної плати.

Таким чином останній порушив вимоги п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення, яке підпадає під ч.1 ст.172-7 КУпАП і загрожує накладенням штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Протокол направлено на розгляд до районного суду.
 

Останні новини Чернігівщини

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо 13:10

Минулими вихідними в Бухаресті (Румунія) відбувся юніорський Кубок Європи з дзюдо.