Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 листопада, 17:03:35

Сам себе преміював

30.10.2014   17:07

Працівниками Чернігівського УБОЗу складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно міського голови одного з райцентрів області, який, всупереч рішенню сесії міської ради «Про умови оплати праці міського голови та присвоєння рангу посадової особи» щодо економії фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік, виписав собі премію, що майже вдвічі перевищує його посадовий оклад.

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, 29 жовтня працівниками управління боротьби з організованою злочинністю, відповідно до ч. 1 ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно міського голови одного з райцентрів області.

Цей чоловік будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, 31 грудня 2013 року підписав розпорядження, згідно якого, за підсумками роботи у грудні 2013 року, отримав премію у розмірі 160% посадового окладу, що спричинило виникнення конфлікту інтересів в його службовій діяльності, про наявність якого він не повідомив у письмовій формі сесію міської ради.

Водночас, згідно рішення сесії міської ради «Про умови оплати праці міського голови та присвоєння рангу посадової особи», виплата щомісячних премій міському голові здійснюється тільки у розмірі 20% посадового окладу в межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік.

Так, при винесенні розпорядження міського голови в грудні 2013 виникла суперечність між особистими інтересами, що полягали у бажанні незаконного отримання коштів у вигляді завищеної премії та можливістю прийняти таке рішення, що суперечить вимогам абз.2 п.6 постанови Кабміну від 9.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», що, в результаті, призвело до незаконного нарахування майже 3 000 гривень доплати до заробітної плати.

Таким чином останній порушив вимоги п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ч.1 ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», чим скоїв адміністративне корупційне правопорушення, яке підпадає під ч.1 ст.172-7 КУпАП і загрожує накладенням штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Протокол направлено на розгляд до районного суду.
 

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.