Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 листопада, 16:46:05

Говорили про проблеми насущні та шляхи їх вирішення

30.10.2014   14:59

Кожної другої і четвертої середи місяця до громадської приймальні голови обласної ради Миколи Звєрєва ідуть люди із своїми проблемами, зауваженнями та пропозиціями. Ось і цього разу, 29 жовтня, до очільника обласної представницької влади завітало немало відвідувачів аби знайти, як сказав один із них, правду і справедливість у вирішенні насущних проблемних питань.

Приміром, інвалід першої групи, голова громадської організації «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «Інтеграція» Дмитро Соболєв поінформував про основні напрямки діяльності некомерційної і неприбуткової організації у сфері захисту інвалідів регіону. Заодно він звернувся до керівника обласної ради із проханням посприяти з виділенням коштів місцевого бюджету на придбання мобільного ліфта для спуску та підйому громадян із фізичними вадами і особливо - інвалідів-калясочників.

Представник ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Людмила Хоменко прийшла на прийом з пропозицією проведення благодійного психолого медичного заходу «Родинне коло» для сімей загиблих на Майдані та в зоні АТО із залученням священнослужителів, соціальних, благодійних та інших організацій.

Звичайно ж, на прийомі у голови обласної ради були порушенні й інші проблемні питання, зокрема щодо забезпечення житлом учасників АТО і переселенців, ремонту квартир, перегляду розміру пенсій, працевлаштування тощо.

За результатами роботи з метою вирішення, порушених громадянами проблемних питань, в органи виконавчої та публічної влади будуть направлені запити для вжиття відповідних заходів.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.