Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:24:26

На Менщині масово крадуть ікони. Цікаво, цей промисел увійшов у моду, чи все ж таки діє одна і та ж особа або група?

26.01.2012   11:52Агенцiя

Можна припустити, що подібні випадки повторюватимуться. Можливо комусь доводилося мати справу зі встановленням сигналізації? Цікаво, хто в Менському районі їх продає і скільки вони коштують? Було б незайвим допомогти захиститися від злодіїв вцілілим храмам.

За інформацією райвідділу УМВС України в Чернігівській області:

4 листопада 2011 року в Степанівці невідома особа пошкодила вхідні двері місцевої церкви та здійснила крадіжку двох ікон.

16 листопада 2011 року невідома особа шляхом пошкодження навісного замка на вхідних дверях проникла в приміщення Свято-Покровської церкви у Дягові, звідки здійснила крадіжку ікон.

12 січня 2012 року невідома особа шляхом підбору ключа проникла до Свято-Михайлівської церкви, що в Городищі, і викрала ікони.

Останнім часом зникали ікони і в інших районах Чернігівщини. Були обікрадені церкви у Новгород-Сіверському та Бобровицькому районах. І це лише ті випадки, про які вдалося дізнатися за 5 хвилин пошуку в Інетернеті.


http://mediamena.info/na-menschyni-masovo-kradut-ikony-tsikavo-tsej-promysel-uvijshov-u-modu-chy-vse-zh-taky-dije-odna-i-ta-zh-osoba-abo-hrupa/

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ