Продавець оковитої заробляв на чужому здоров’ї
Під час проведення комплексної операції «Акциз», яка протидіє незаконному обігу підакцизних товарів, оперативні співробітники Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області встановили, що мешканець Борзнянського району займається незаконним бізнесом.
За місцем проживання він організував виробництво та реалізацію алкогольних напоїв. Виготовляв їх з недоброякісної сировини.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління Олександр Ярошенко, під час обшуку за місцем проживання цього громадянина було виявлено та вилучено близько 30 літрів рідини з характерним запахом спирту, з якої виготовляли фальсифіковані алкогольні напої, а також пляшки та лійки.
Згідно з висновками судово-хімічної експертизи, вилучена рідина є водним розчином етилового спирту, що виготовлена непромисловим способом. Вона не лише не відповідає вимогам стандартів, але містить органічні речовини, не характерні для промислових зразків горілки та спирту. А вживання таких алкогольних виробів небезпечне для життя та здоров’я людей.
За даним фактом слідчі ГУ ДФС у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, що кваліфікується за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу життю та здоров’ю людей).
Проводяться заходи з метою виявлення каналів надходження спирту, інших місць реалізації фальсифікату та встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.