Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 14:38:22

У Чернігівській області до 5 років позбавлення волі засуджено колишнього суддю районного суду

25.10.2014   15:53

На Чернігівщині винесено вирок заступнику голови Ріпкинського районного суду, який через посередника-адвоката вимагав 30 тис. грн. неправомірної вигоди від підсудного.

Суддя вимагав гроші від мешканця обласного центру за винесення завідомо неправосудного виправдувального вироку.

У липні 2013 року співробітники Управління СБ України та прокуратури затримали суддю та адвоката "на гарячому" після отримання ними частини хабара - 20 тис. грн.

Славутицький міський суд Київської області визнав суддю винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із забороною обіймати посади в органах державної влади.

24 жовтня Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини