Убивця сидітиме 13 років
У Чернігові 27 травня цього року в квартирі по вул. Курській було вбито її господаря. Не менше дев’яти ударів ножем йому завдав знайомий, у компанії з яким серед інших гостей вони щойно випивали.
Коли власник житла почав випроводжувати учасників застілля, один з них обурився й розв’язав бійку.
7 жовтня вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова поставлено крапку в кримінальному провадженні про цей злочин.
Попри захисні версії підсудного, прокурором у судовому засіданні надано беззаперечні докази та доведено його вину. За ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) винну особу засуджено до 13 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.