На Чернігівщині виявлено факт масштабного розкрадання лісу
Чернігівською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері при перевірці щодо земельних ділянок лісового фонду державної власності поблизу с. Маховики та с. Петрова Слобода Корюківського району виявлено самовільні рубки (без лісорубного квитка) понад 1700 дерев різних порід (сосна, дуб, береза) на загальній площі 4,6 га.
Загальна сума збитків, завданих навколишньому природному середовищу, перевищує 5 млн. грн.
За фактом незаконної порубки лісу на землях запасу поза межами населеного пункту, внаслідок чого державі заподіяну істотну шкоду, прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України.
Санкція статті — до трьох років позбавлення волі з конфіскацією незаконно добутого.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.