Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 21:32:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.10.2014   11:17

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 жовтня по 08 годину 20 жовтня 2014 року

МНС

МНС

18.10.2014 року в лісовому масиві, поблизу с. Ковчин Куликівського району місцевими жителями було виявлено труп дикого кабана вагою до 20 кг, віком 5-6 місяців. За результатами дослідження патологоанатомічних матеріалів загиблої тварини, проведеного Київським державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".

19.10.2014 року було проведено засідання Державної протиепізоотичної комісії при Куликівський РДА, на якій територію лісового масиву, де виявлено труп тварини, визначено епізоотичним вогнищем, територію в радіусі 3 км від місця виявлення трупу - територією захисту. У даній зоні населені пункти відсутні. Населені пункти Куликівського району визначено як пункти, які знаходяться в зоні нагляду. Затверджено План заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання. Обмежено доступ громадян та транспортних засобів до лісового масиву шляхом встановлення шлагбаумів з інформаційними матеріалами про карантин.

2. Пожежі: зареєстровано 9 пожеж, з яких 4 в житловому секторі, 4 сухої трави та 1 сміття. Загинула 1 людина та 1 врятовано.

1. Пожежа в житловому секторі - Корюківський район, с. Верхолісся - 19.10.2014 року о 05:49 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Петрушин 19.10.2014 року о 06:50 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної  печі. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Золотинка - О 13:51 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 130 тис.грн.

4. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Анисів - О 18:36 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 8 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

5. Пожежа сміття - Чернігівський район, біля с. Левковичі - 19:35 на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено

6. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Боромики - О 20:18 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

7. Пожежа в житловому секторі -     Новгород-Сіверський район, с. Ігнатівка - О 22:44 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано гр. А., 1958 р.н., та матеріальних цінностей на суму 35 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.

8. Пожежа сухої трави - Корюківський район, біля с. Шишка - О 22:45 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

9. Пожежа сухої трави - Козелецький район, біля с. Білики - О 23:05 на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.