Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:31:14

Після початку кримінального провадження недобросовісний постачальник повернув гроші

14.10.2014   14:13

Після початку кримінального провадження недобросовісний постачальник усе-таки повернув незаконно одержані кошти за вугілля, завезене до Яблунівської школи-інтернату тільки «на папері».

Кошти йому було перераховано казначейською службою в липні цього року внаслідок того, що службові особи інтернату, діючи в порушення вимог законодавства, «наперед» підписали документи про отримання 180 т. кам’яного вугілля для опалення установи на наступний рік на суму більш ніж 165 тис. грн. Насправді ж нічого завезено не було, і така ситуація зберігається дотепер.

За даним фактом Прилуцькою міжрайонною прокуратурою 2 жовтня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про розтрату майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем з боку службових осіб школи-інтернату (ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Тих, чиї протиправні дії призвели до критичної ситуації, повернення коштів постачальником від кримінальної відповідальності не звільняє.

Водночас, відшкодування незаконно сплачених коштів допоможе в тому, щоб вугілля для дітей сільського інтернату все-таки було придбане якнайшвидше.

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.