Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 12:09:06

Після початку кримінального провадження недобросовісний постачальник повернув гроші

14.10.2014   14:13

Після початку кримінального провадження недобросовісний постачальник усе-таки повернув незаконно одержані кошти за вугілля, завезене до Яблунівської школи-інтернату тільки «на папері».

Кошти йому було перераховано казначейською службою в липні цього року внаслідок того, що службові особи інтернату, діючи в порушення вимог законодавства, «наперед» підписали документи про отримання 180 т. кам’яного вугілля для опалення установи на наступний рік на суму більш ніж 165 тис. грн. Насправді ж нічого завезено не було, і така ситуація зберігається дотепер.

За даним фактом Прилуцькою міжрайонною прокуратурою 2 жовтня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про розтрату майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем з боку службових осіб школи-інтернату (ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Тих, чиї протиправні дії призвели до критичної ситуації, повернення коштів постачальником від кримінальної відповідальності не звільняє.

Водночас, відшкодування незаконно сплачених коштів допоможе в тому, щоб вугілля для дітей сільського інтернату все-таки було придбане якнайшвидше.

Останні новини Чернігівщини

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.